Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Hallall E Ke

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hallall E Ke".
3. Video është e këngës "Hallall E Ke", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Hallall E Ke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '06"

Pjesëmarrëse në

VFM 2007

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Me tjeter djal me sheh per krah
me sheh per krah
me sheh per krah
inat mos mbaj
ne jeten time me nuk je
Hallall e ke hallall e keeeeeee

Te kam dashur si e marr
Mijera dite kam humbur kote
Jo per mua tjeter djal
S'egziston ne ktë bote
Kur te pash duke u puthur
Me nje tjeter plot pasion
Syve sdoja tju besoja
Dhe as vetes jo

Ref :1x

Fjalet qe me thoje dje
Dhe premtime pa mbarim
I degjon sot tjeter kush
Qe ke vene ne vendin tim
Do te rrah do t'bej skandal
Me nje tjeter do te dal
Do ta bej une zemren gur
Per ty qe s'me deshe kuuuuuuuuur

Edhe pse te deshta fort
Skllave jo nuk behem dot
Ti tani je nje i huaj
Une njesoj do paguaj

Ske asgje qe te me thuash
Kam meshire qe ti te vuash
Nate e dite me ndiq nga pas
Nga inati plass!!

Ref: 1x

Fjalet qe me thoje dje
Dhe premtime pa mbarim
I degjon sot tjeter kush
Qe ke vene ne vendin tim
Do te rrah do t'bej skandal
Me nje tjeter do te dal
Do ta bej une zemren gure
Per ty qe s'me deshe kuuuuuur

Me tjeter djal me sheh per krah
me sheh per krah
me sheh per krah
inat mos mbaj
ne jeten time me nuk je
Hallall e ke,hallall e keeeeeeeeeeeeeeeeee

Ref: 1x

Fjalet qe me thoje dje
Dhe premtime pa mbarim
I degjon sot tjeter kush
Qe ke vene ne vendin tim
Do te rrah do t'bej skandal
Me nje tjeter do te dal
Do ta bej une zemren gure
Per ty qe s'me deshe kurr


Ky tekst u dërgua nga  shkurte
Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet