Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Ti S'e Ke Idenë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

aaaaa nannana aaaa naaannnaaa.
nouonounou haaaa haaa nananana houohouo.

Ktheje koken pak mos me ler kaq keeq sa te dua ende nuk e more vesh kur rri vetem sje
gjithmon si n'hare se zbulova cila po te pelqen.

Ti se ke idene ne qfar gjendje jam zemra ime
digjet si nje vullkan, ti se ke idene me ato qe rri nuk afrohen joo as te gjuri im.

Ref:
Ajo qe ke pran po ta humb kete nat behu djal i mir e mos u knaq me pak lojrat qe i ben nuk
pin uje tek une zjarri im eshte ai qe ty te ngroh me shumm.

aaaaa nannana aaaa naaannnaaa.
nouonounou haaaa haaa nananana houohouo.

Ktheje koken pak mos me ler kaq keeq sa te dua ende nuk e more vesh kur rri vetem sje
gjithmon si n'hare se zbulova cila po te pelqen.

Ti se ke idene ne qfar gjendje jam zemra ime
digjet si nje vullkan, ti se ke idene dhe sme sheh ne syy se e lire un jam te jetoj me tyy.

Ref:
Ajo qe ke pran po ta humb kete nat behu djal i mir e mos u knaq me pak lojrat qe i ben nuk
pin uje tek une zjarri im eshte ai qe ty te ngroh me shumm.

haaaaa haaaaa.

Ti se ke idene ne qfar gjendje jam zemra ime
digjet si nje vullkan, ti se ke idene dhe sme sheh ne syy se e lire un jam te jetoj me tyy.

Ref:
Ajo qe ke pran po ta humb kete nat behu djal i mir e mos u knaq me pak lojrat qe i ben nuk
pin uje tek une zjarri im eshte ai qe ty te ngroh me shumm.


Ky tekst u dërgua nga Arlinnda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Bleona - Ti S'e Ke Idenë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti S'e Ke Idenë".
3. Video është e këngës "Ti S'e Ke Idenë", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0