Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - Ishe Si Lule  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

Asnjë Koment

27/11/2018

2018-11-27T16:29:24+00:001.
Prej senesh qe un i di
Por ty skam dasht kur me ta kthy
Sa e zez je vec un e di
Sje me lule
Ta fala nje her ty
Se dite se per hir te dashuris
I mbylla syt dhe si kujtim
Me mbyte ti..

Ref.
Lule, ku mbete lule
Ishe si lule
Kur u ndam, se ni me aromen e
Lule/s.. nuk fal me lule
Me mashtrun lulet
E sot pom dhemb ftyra e saj

Ishe si lule, e vetmja lule.. 2x

2.
E di se çka eshte nje tradhti
E di se qysh mundesh mu ndi
A thu e nin dhe ti njejt,njejt si un
Tash erdhi fundi tdyt e dim
Se ni mashkull kur se fal tradhtin
E ke dit me mir se un,ti e ke dit..

Ref.
Lule, ku mbete lule
Ishe si lule
Kur u ndam, se ni me aromen e
Lule/s.. nuk fal me lule
Me mashtrun lulet
E sot pom dhemb ftyra e saj

Ishe si lule, e vetmja lule.. 2x

Lule, ku mbete lule
Ishe si lule..


Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet