TEKSTESHQIP

Blero
Me Mungon
Lyrics

Oh sa keq e n'djej une veten vajz nga dita kur me tjetrin ty te pash, mendoja se ne dy ishim pandar,
gjithmon ne zemer un ty do te mbaje

Ou ou ou

T'kerkoi ty posht e lart ne mendje ty te kam kam humbur rrugen tash nuk di ka te shkoj

Jo jo jo

Un smundem te jem i lumtur nese ty ste kam,
nese ty ste kam

REF:2x sa shumë ti me mungon nga mendja smundem t'largoj
un vetem ty te dashuroj

(woouuu)

Nje lot i rend nga syt e mi ra nga, me ra nga malli qe un per ty kam nuk di ku gjindesh tani, kush t'ka prane.
vall do tvi dita qe ne dy te jemi bashk

O o o

Tkerkoj ty posht e larte
Ne mendje ty te kam, Kam humbur rrugen tash nuk di ka te shkoj

Jo jo jo

Un smundem te jem i lumtur nese ty ste kam,
nese ty ste kam

2x. Sa shum ti me mungon nga mendja smundem te largoj un vetem ty te dashuroj

ohhoohh uuuh hhuuu

Per ty enderroj e te dashuroj
vetem nje qast te jem me ty
ti je si djelli qe ndriqon,eja tek une ti mos ndrico,
per ty enderroj e dashuroj

Ti je si djelli qe ndriqon

(Sa shumë,sa shumë)
Sa shumë ti me mungon nga mendja s'mundem te largoj
une vetem ty te dashuroj ( ohh baby babyy )

Sa shumë ti me mungon nga mendja s'mundem te largoj
une vetem ty ty dashuroj (vetem ty)

Sa shumë ti me mungon nga mendja s'mundem te largoj
un vetem ty( une vetem ty ) te dashuroj

Sa shumë ti me mungon (me mungon) nga mendja smundem te largoj (ohhoo)

Un vetem ty te dashuroj!

DËRGOI:
INFO
Melodia dhe teksti u punua nga vetë artisti, teksa autorë të orkestrimit janë Blero & Johan Bejerholm.