A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Blerta Gace - Habibi  (Feat. Vin Veli)


Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/11/2015

2015-11-09T08:53:22

Featuring

Vin Veli

Participating in

Kënga Magjike 2015


Habibi sa t'pash n'hije
Veten pyes cili je
Habibi me ke me ke je

Habibi sa m'pe ne sy ti
Be be be bere magji
Habibi kush je kush je ti

Smokin' n we drinkin'
Ne po dehemi nga pak
Hajde pak me afer
Se po m'con lart
Nuk dua loj
Ama po e boj
Erdhe si fajkoi
Veten time po harroj

Cfare me ke bere ti Habibi
Cfare me ke bere ti
Habibi
Cfare me ke bere ti
Habibi
Habini ana ya habibi

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019