Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloodychuck - Dallimi (Feat. Daï)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ja-ja-ja-jaro qe dallimi n'rap perballim te ti permallimi
e mbaj rap-in n'orbit lirisht thirrum "MC Gargarini"
me gargia n'garë garon per pare mbaron po prap s'perparon
harron qka je e shitesh don po perfundon n'thob me peperon
gjigj-gjigj xhuxhi Xhaxhit je kafshat e let
don mi pas krejt nder kom e perfundon me kom perpjet
po Cuba si ti ka plot qi mbas shpinde m'bojn komplot
e kom let per ty s'kom lot komplet t'shti n'gjak me bo not
O plesht je larg me mar not e ke mbet per vjesht te na "Jaran"
Kur n'rap s'osht diqka n'rregull mos lyp mjeshter tjeterkah "Jaran"
jemi shpresa e juniorit jemi pensioni i veteranit
temperatura e rapit tan termometer n'llav t'vullkanit


Ky tekst u dërgua nga Defrim HysniuBloodychuck
Featuring: Daï
Publikimi: 30/05/2011


Bloodychuck - Dallimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dallimi".
3. Video është e këngës "Dallimi", por nuk këndohet nga Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bloodychuck:


Komente 0