Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloodychuck - Interlude 4 (Trefish) (Feat. Mc Kresha & Freeky Zekey)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Yeaa yea yea
This is Mc Kresha
Edhe ju jeni me BloodyChuck
Mixtape Trefish
Jo nihere as dyhere po trihere
Ma shum se here me fish

Ky tekst u dërgua nga  GazmendFeaturing: Mc Kresha
Publikimi: 15/08/2011


Bloodychuck - Interlude 4 (Trefish)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Interlude 4 (Trefish)".
3. Video është e këngës "Interlude 4 (Trefish)", por nuk këndohet nga Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bloodychuck:


Komente 0