Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brezi Ri - Muhabet Burrash (2007)

Brezi Ri - Zonja Dhe Zotri (2010)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet