Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Brezi Ri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Brezi Ri është një grup artistësh i njohur. Në vitin 2007, Brezi Ri publikojnë albumin "Muhabet Burrash". Më datë 2 Janar 2008, Brezi Ri publikojnë videoklipin "Kosove (Remix)". Më datë 21 Janar 2009, Brezi Ri publikojnë videoklipin "Femnat I Du". Më datë 6 Gusht 2009, Brezi Ri publikojnë videoklipin "New York City", në bashkëpunim me B52. Në vitin 2010, Brezi Ri publikojnë albumin "Zonja Dhe Zotri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareZonja Dhe Zotri (2010)

Muhabet Burrash (2007)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Supernova

Gillespie

Erozioni

Night Rappers

Orient Express

Ligji Rruges

Madd Dogs

7me7

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri

Tags: Brezi Ri, Brezi I Ri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet