A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Buja - T.b.a.  (Feat. VZ)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Featuring

VZ

Këngë e albumit:

"Dashni Per Adhurus, Inati Per Inatqor"


ref:buja(2x)
Sille ka te sillsh e nin T.B.A
Neper rrug neper kere vec TBA
Rekordin e repit shqiptar kush e thej?
NA-NA-NA-NA le mos um rej

Vz:
Kape mere hip-hopin kush e nisi i pari shoki
venin e par kush e pat e kush e ka tash dosti
hip hopin nuk jon kerka derisa u paraqitem na
u 10 fishun reperat, inspirimi te na

Nah!Nuk ka inat se nuk ka konkurenc
T.B.A per pik tqefit se tjert per egzistenc
per mei pa 1femen edhe shemet me temel
tani i marum zemer mangupat edhe del ku tdel HA.

Buja:
Erdhem u mledhem e pshtjellem e dhezum
na po bojm me dhon zor e bonem e lezum
pi njoni-tjetrit e murem kejt inspirimin
e qum pesh T.B.A-n lindjen dhe perendimin

Ntrojet shqiptare tash s'ngohet reper i huj
ngohet veq BLODY ALBOZ 1 VZ edhe 1 BUJ
se tjert jon kejt fejk po menoj jon kejt fallc
per juve 1shi ka dek palonu permas.

Ref:Buja(2x)
Sille ka te sillsh e nin T.B.A
Neper rrug neper kere vec TBA
Rekordin e repit shqiptar kush e thej?
NA-NA-NA-NA le mos um rej

Vz:
I kom do~
Nota, mendime kujtime dost plus vepra
klasik fjalt e mia, tash shoki vjen tjetra
se shqipet se din se Vz-n e kan per Hasret
kur largona un, shtrohet pytja ku mbet
ku mbet
ku mbet Vz, ku mbeten t'vertet
qe ku jena zemer Bloody Alboz nuk kan Vdek
nja 1 milion vet tu m'vet na kur po vina
na vina kurvina vina na sene sik bina

Ref 2x:
Sille ka te sillsh e nin T.B.A
Neper rrug neper kere vec TBA
Rekordin e repit shqiptar kush e thej?
NA-NA-NA-NA le mos um rej.


Ky tekst u dërgua nga Loorik.
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019