A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • Buja
  • Hey Now (freestyle)

Audio

Video Link

Buja - Hey Now (freestyle)  (Feat. VZ)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/06/2012

2012-06-08T11:15:38

Featuring

VZ


Buja
....................................................
U kthy Buja apet me 1000 pasoje
Per do qisi qe po folin e do qasi qe skan bole
Me revole pa revole me qi nonen sun um prek
Sam ha raki per ksi sene se herdo kurdo ko me dek
Ska nevoj me perdor dhunene me qit sen ta msheli gojen
Jo qe jom dikush jo qe jena per seri
Une jom adin qysh thojn 1pllom njeri 7pllom seri
Sa rep kundershtar gjdo i dyti fantazon
Po hala sdul ni pidh none qe T.B.A mun e rrxon
....................................................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019