Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bujar Cici - Paraja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paraja".
3. Video është e këngës "Paraja", por nuk këndohet nga Bujar Cici.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bujar Cici - Paraja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Nje Tiron Nuk Bohen Dy"

Këngë e albumit:

"Super Star Gold (Vol. 6)"

Komente

Asnjë Koment

14/09/2010

2010-09-14T12:18:33+00:00Me ju thon se cjom tu pa
Per hic gjo njerzit jon nda
Prej tafmos e prej zilis
Me dy fjal e kon bitis

Kush mo pak e kush mo shum
Mo perpara si jetum
Menja pare na osht bo
Po me shnetin svehet gjo

REF.:
Me pas pare po ne jena
Po ne jena dhe kur skena
Sjena gjo ne ket dynjo
Njoni vjen e tjetri shko.

Parja ka ngatrru dynjon
Por mo te vjetrit e kon thon
Vllai Vllait si ka lon
Jon ngatrru per mji naplon

Kush ma shum e kush ma pak
Gjithsekushi e ka hak
Zoti menjen ja ka dhon
Njoni tjetrin mos me e lon..


Më Shumë Këngë Nga Bujar Cici:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet