Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bujar Cici - Nji Tirone Nuk Bohen Dy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nji Tirone Nuk Bohen Dy".
3. Video është e këngës "Nji Tirone Nuk Bohen Dy", por nuk këndohet nga Bujar Cici.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bujar Cici - Nji Tirone Nuk Bohen Dy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Nje Tiron Nuk Bohen Dy"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Mu ne bash te venit o
Permidis ty te kan von
Na jan rrit me temeno
Cunat e Tirones o

Vec nji kafe me ta bo
Gocat e Tirones o
Ti nji fjal ke me ja thon
Se ke pi ne gjith dynjon..
refren
Lum e lum si kjo Tirona
Nji kto cuna si bo nona
Ja kon fdhon lezetin gocat
I ka fal Zoti Tironcat..

Fort kimetin ja kon dit
Svu Tirona per ashik
Je Tiron me halle shume
Kot Tiron emnin sta vun

Nuk je plak por je rinu
Je si zonje e rond per mu
Nji kjo kong osht per ty
Nji Tiron osht sbohen dy..


Më Shumë Këngë Nga Bujar Cici:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet