A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Bujar Cici - Kush Ma I Pari Boni


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Nje Tiron Nuk Bohen Dy"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Ma I Pari Boni" kënduar nga Bujar Cici.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bujar Cici i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valbona Mema. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kush ma i pari boni
more djale kurbeti

kush ma i pari boni
more djale gurbeti

askujt si besova
veq atij selameti

askujt si besova
veq atij selameti!Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019