A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Bujar Cici - Xhymertlliku Osht M'tiron


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/01/2015

2015-01-17T16:42:27

Nese ti xhymert mke lon
Ti xhymert ke per me vdek
Edhe shoket trrall i ke
Shpirtit tat ke me ja hedh

Vec dy pare per me pas
Gjysmat ke per me i dhon
Po si fale ke me plas
Sepse ngele ne Tiron

Ref..
Na ke msu por su lodhe
Moj tiron xhymertja modhe
Gocat cunat qe ke rrit
Mkun kon dit me e prit

Na ke msu por su lodhe
Moj tiron xhymertja modhe
Gocat cunat qe ke rrit
Mkun kon dit me e prit

Nja dy llafe do ti them
Kena gocat si melhem
Gjithmon vetes i bej ven
Xhymerteve babaden

Mir po cunat kan imon
Me tradita me tabon
I ka msu nonmodhja jon
Tu shtoft ymni moj Tiron

Ref.
Na ke msu por su lodhe
Moj tiron xhymertja modhe
Gocat cunat qe ke rrit
Mkun kon dit me e prit

Na ke msu por su lodhe
Moj tiron xhymertja modhe
Gocat cunat qe ke rrit
Mkun kon dit me e prit


Ky tekst u dërgua nga Ejsi Shera
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019