A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Buqe Rama (Buqja) - Plus Minus (2008)

Buqe Rama (Buqja) - Mesazh I Fundit (2009)

Buqe Rama (Buqja) - Po Luajne Vallen Qikat E Mira (2010)

Buqja & Gazi & Linda - Pare, Pare (2010)

Daim Lala & Buqe Rama - Jam Sheik (2011)

Daim Lala & Buqe Rama - One Milion (2012)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019