Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (Buqja) - Mesazh I Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

dashuria e pastert nuk blehet me ar
zemra nuk fitohet kur shpirt je tradhetar
une ndarjenn prej teje dua ta festoj
se ti sje askushi tash po e kuptoj.

une dote jetoj por jo si dikur
une dote jetoj por jo si dikur
prape dote dashuroj wetem ty me kurr.
keto jane fjalet e fundit
qe ty tu drejtowa,
keto jane fjalet e fundit
qe ty tu drejtowa
mesazhinn e fundit qe per ty e shkrowa.

epara siomm un e as i pari tii
ka edhe te tjer, sikur une dhe ti
s do wdes une per ty e sa ti per mua,
une jetoj pa ty ti jeto pa mua
une dote jetoooj por jo si dikur,une dote jetoj por jo si dikur
prape dote dashuroj wetemm ty me kurr.
keto jane fjalet e fundit qe ty tu drejtowa
keto jane fjalet e fundit qe ty tu drejtowa
mesazhin e fundit qe per ty e shkrowa.


Ky tekst u dërgua nga  Arlinda

Buqe Rama (Buqja) - Mesazh I Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mesazh I Fundit".
3. Video është e këngës "Mesazh I Fundit", por nuk këndohet nga Buqe Rama (Buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0