Më mbaj mend (për 1 muaj)


Buqe Rama (Buqja) - Hajde Ore Djal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ore Djal".
3. Video është e këngës "Hajde Ore Djal", por nuk këndohet nga Buqe Rama (Buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Buqe Rama (Buqja) - Hajde Ore Djal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Mesazh I Fundit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00si ke puna per me dal tasht po me thu tjera fjal nuk e di pse me je idhnu nuk e di kon e ke ngu e kushe te ka rrejt o djal jalla po me lun mendsh qyshe po thojkan hallku jalla veq per keqe

refreni/2
o hajde haje djal me mu leri qka flet bota e mos u be marak o per fjalt e kota

sa shum mendjen ta kan ndrru e te kan rrejt e te kan mashtru a te kam than djal nje mi her as pak fjal mmos mi besu

por fjalt e huja more i ke ngu e nuk po she o djal dojn me na largu

refreni
hajde hajde djal me mu leri qka flet bota e mos u be marak o per flal te kota


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet