Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (buqja) - Meshkujt Llafazan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x synin po ma lune fjal po me gjun une jam ka boj seri qka po don ky njeri

2xref: meshkujt llafazan kaj behane kan jan avanturista dojn sa te mushet lista

2x provokimet lej me ni an ne sy do me ta than si besoj fjalt nga goja me ndarje soset loja

3xref: meshkujt llafazan kaj behane kan jan avanturista dojn sa te mushet lista


Buqe Rama (buqja) - Meshkujt Llafazan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meshkujt Llafazan".
3. Video është e këngës "Meshkujt Llafazan", por nuk këndohet nga Buqe Rama (buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0