Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (buqja) - Lulije Fellenza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Sun e murr askush oj Lule ket nafaken tane begenise djalin pa as nje behane
oborrin me pem shpija 4 kate lumja ti moj Lule ke me u ba rahate

Lulije fellenza hajde sa ma shpejt se nana e djalit me gzim po te prettelehec oj Lule me krah si shiponjase edhe 1 ore do t'bahesh
e jona

2XREF: Oj Luli oj bukuri lum vjehrrija bajn
per ty po bajn lum pa u merzit
se me ty shpija do te zdrit

Sun e murr askush oj Lule ket nafaken tane begenise djalin pa as nje behane
oborrin me pem shpija 4 kate lumja ti moj Lule ke me u ba rahate

2XREF: Oj Luli oj bukuri lum vjehrrija bajn
per ty po bajn lum pa u merzit
se me ty shpija do te zdritPublikimi: 01/12/2010


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0


Buqe Rama (buqja) - Lulije Fellenza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulije Fellenza".
3. Video është e këngës "Lulije Fellenza", por nuk këndohet nga Buqe Rama (buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.