Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (Buqja) - Hajde Loqkaman Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x Lidhim zemrat me zingjir se
nuk ka dashni ma t'mir,
lidhim amel veq dy fjal,
kush mos muje me na nda


2x REF: Hajde hajde loqkaman
se zdu tjetr kan, hajde
hajde loqkaman zemren
gjall ma mban

2x Ku indem ti e kupton, zemren
time ti e don, hajde sonte me
mu rrim, jam ka t'du o shpirti
im

4x REF: Hajde hajde loqkaman
se zdu tjetr kan, hajde
hajde loqkaman zemren
gjall ma mban


Buqe Rama (Buqja) - Hajde Loqkaman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Loqkaman".
3. Video është e këngës "Hajde Loqkaman", por nuk këndohet nga Buqe Rama (Buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0