Më mbaj mend (për 1 muaj)


Buqe Rama (Buqja) - Shnak Shnuk

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shnak Shnuk".
3. Video është e këngës "Shnak Shnuk", por nuk këndohet nga Buqe Rama (Buqja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Buqe Rama (Buqja) - Shnak Shnuk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/12/2017

2017-12-10T14:04:04+00:00Lej Lej djal
Krejt pona habit
skemi faj na prej teje
i kthejm syt.
special dhurata ti ban (2×)
permu moj zemra jeme zoti
zoti kshtu e paska shkru
nty mu dashuru.Special dhurata
tibon permu zemra jeme zoti
kshtu e paska shkru nty mu dashuru

Shnik shnak shnuk
ta boj cuk e cuk (ref)
hajt mos bon hajgare
shnik shnak shnuk ta boj (2×)
cuk cuk apo vjen te une.

Lej lej djal perne kan xhelozi(2×)
bombastik fantastik jam perty
special dhurata ti ban permu
moj zemra jeme zoti kshtu
epaska shkru nty mu dashuru
special dhurata tibon permu zemra jeme
zoti kshtu e paska shkru
nty mu dashuru.

Shnik shnak shnuk ta boj cuk e cuk
hajt mos bon hajgare
Shnik shnak shnuk ta boj cuk e cuk
apo vjen te une.(4×)


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet