Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buraku & Grupi Fama - Paska Qene Kismet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


PASKA QENË KISMET NE DY ME U NDA
PASKA QENË KISMET KURRË MA MOS ME U PA
MA LE LOTIN NE SY VEQ PËR NJË GABIM
KOHA SI SHËRON DOTË DHIMBJET E SHPIRTIT TIM

EDHE NJËHERË ZEMRA TË KËRKOJ
U BË NJË KOHË QË MË S'TË TAKOJ
E MUA KOHA PLAGET S'MI SHËROJ
SYTË JANË MSU ME TY
PËR TY PO LOTOJNË
EDHE NJËHERË U DOGJA ME T'PA
E PRANOJ MALL KAM, SHUMË MALL
THELLË NË SHPIRTIN TIM
E DI QË UNË KAM FAJ
SHUM JAMË HY N'GJYNAH
KUR ZEMRËN TA KAM VRA...
PER NJË GABIM QË I RASH PISHMAN
TI NUK ME FALE VENDOSE MEM LANË

3x
PASKA QENË KISMET NE DY ME U NDA
PASKA QENË KISMET KURRË MA MOS ME U PA
MA LE LOTIN NE SY VEQ PËR NJË GABIM
KOHA SI SHËRON DOTË DHIMBJET E SHPIRTIT TIM


Ky tekst u dërgua nga LindiBurak Vehapi
Publikimi: 17/10/2019
Muzika: Valon Biba
Teksti: Valon Biba


Buraku & Grupi Fama - Paska Qene Kismet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paska Qene Kismet".
3. Video është e këngës "Paska Qene Kismet", por nuk këndohet nga Buraku & Grupi Fama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:


Komente 0