Official Video

Burn - Neper Yje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/04/2016

2016-04-22T18:00:01

Muzika:

Stivart Cela

Teksti:

Ledian Nako

Orkestrimi:

Burn

Orkestrimi:

Shpëtim Saraçi

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15
Eh sa do doja
Te fluturoja me krahe
Ndoshta do ngrihem nje dite
Kur fryma ime te ndale
Neper rruget me njerez do jem un nje njeri me pak
Ne qytet nje makine do ndale
Ndoshta mendova gabim se jeta ishte parajse
Ndoshta mendoj dhe tani perse me veten po flas
Nuk do ishte me mire te kisha dike tjeter prane
Ta shtrengoja fort ne krahe
Sikur te jete e fundit nate

Refreni:
Oooo ja fala
Oooo ja fala zemren kete nate
Yjeve lart
Oooo vrapova
Oooo vrapova si ne perralle
I lumtur nje cast

Neser do nisi nje dite do jete me mire se kjo nate
Ndoshta takoj ndonje mik dua dikush te me flase
Cdo njeri ne bote e do ta kete nje tjeter prane
Kur vetmia te pushton si i vetmi mik te ngjan

Pse kerkova aq larg te fluturoja
Doja vetem nje cast ate ta kisha prane


Më Shumë Këngë Nga Burn:

Më Shumë...