Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Mc't N'xhep (Feat. King Link)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

.........................................................
Ky sen ty t'ngarkon trunin ta bllokon
Para se me .........................
Horror kejt i nxet per mangupat e rruges
Zero dost qe sja nin eren e tutes
Hip-hop so rep nije repin tu smokirat
7 vjet mikrofonin tu e kap
Para publikut i kallt shum mir tu e mbush
Gojen ...... tsulmun ty si gush
Hajde tash thuj qe ntru jom i smut
Jo qe jom smu po tri drasa jon tum mungu
Qka shoh shoh vetem miza
Femnat cullak tum qu non stop dissa
Tum qetsu loqkat per rreth nkllapa
Svyn doktori se ato per mu jon hapa
Sherus eksperiment plus .........
I kujna repi tu ja desh at bluz
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBx-A
Featuring: King Link
Publikimi: 30/12/2009


Bx-A - Mc't N'xhep
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mc't N'xhep".
3. Video është e këngës "Mc't N'xhep", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0