Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Pa Refren (Feat. Presioni & Pejoni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Presioni
.....................................................
Op op qe qishtu hala knej na jem ktu
Senet tona kan deshmu
Skem nevoj na mej pleqnu
Na ket rep qe e kem rrok
Kem pru ligj ne ket tok
E kem mshtjell sikur shok
Si balena kur e han ni fok
E boj per befasi kem lon shef n'histori
Dosti nvaret qka je tu pi
Po kat sillesh na jem tu pri
Shejat flasin vet
Po edhe burrat niher n'vjet
Na jem ktu per shum vjet
Senet tona amanet
.....................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bx-A
Featuring: Presioni
Publikimi: 04/01/2014


Bx-A - Pa Refren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Refren".
3. Video është e këngës "Pa Refren", por nuk këndohet nga Bx-A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bx-A:


Komente 0