Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cha Cha Darabuka - Love In Love  (Feat. Dj Ce 1)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Muzika & Orkestrimi:

Bini Nebihu

Video Produksioni:

Video Art

Këngë e albumit:

"O Sa Vere E Nxehte"

Komente

Asnjë Koment

25/01/2014

2014-01-25T17:58:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Love In Love" kënduar nga Cha Cha Darabuka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Cha Cha Darabuka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Cha Cha Darabuka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet