Audio

Chambeh - 2010-2012  (Feat. Valon Shehu)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/02/2017

2017-02-12T18:00:15

Featuring

Valon ShehuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "2010-2012" kënduar nga Chambeh.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Chambeh i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Chambeh:

Më Shumë...