A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Çiljeta - Bote E Çmendur


Choose star rating

Rating:  3.2 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2003

2003-06-01T00:00:00

Music & Arrangement:

Adrian Hila

Lyrics:

Armand Trebicka

Song from the album:

"Tekila"

Participating in

PoliFest 2003


Te tjer na duan
te tjer ne duam
me te tjeret perfundojm
kjo qenka bota kjo qenka jeta
endrra dhe iluzion

Te tjer na qeshin
te tjer ne presim
me te tjeret fatin ndajm
kjo jete qenka si nje loj
kur te gjithe humbin dhe qajn

Thone se na ish njehere
nje djall nje engjell dashuroj
lot dhe lot prej asaj kohe
bota derdhi plot

ref:2x
E cmendur eshte kjo bot
me fjal dhe endrra kot
si mundesh dhe i mban te gjitha
dhimbje edhe lot

Te tjer shpenzojn
te tjer kerkojn
me dhurata ti mbulojm
kjo qenka loja me e vjeter
ndoshta koha e zbulon

Thone se na ish njehere
nje djall nje engjell dashuroj
lot dhe lot prej asaj kohe
bota derdhi plot

ref:4x
E cmendur eshte kjo bot
me fjal dhe endrra kot
si mundesh dhe i mban te gjitha
dhimbje edhe lot


Lyrics submited by baby_girl
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019