Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Çiljeta - S'ke Ku Vete  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

17/11/2006

2006-11-16T23:00:00+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"The Best Albanian Girls"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2006
(Yo yo aha, what we have right here)
(who is she, who is she, yeah what we have right here)
(shes e special lady, Ciljeta, i know i know)
(what we got know, what we got know)
(you need to know, put your hands up)
(clap your hands now, bring it up, bring it ip
(put your hands up, clap your hands now)
(bring it up)

Fatin sa kerkove
mua me mundove
zemren ma pushtove
endrres mi dhe drite
shpirtit i dhe syte
si ti ska te dyte

Pu, puthem ti
pre, prekem ti
pa ty e lumtur nuk jam

(refreni)(2x)
Te du, te du, te dua vec per vete
pa mu, pa mu, pa mua ske ku vete

(Is a gorgeous lady, Ciljeta, yeah yeah)
(is a gorgeous lady, what we got, Ciljeta, yeah)
(put your hands up, clap your hands now)
(bring it up now, clap your hands now)
(put your hands up, bring it up now)
(clap your hands now)

Ne enderra dashurie
ti robi im do bije
cdo gje per mu do lije
sa bukur qe te gjeta
ne enderra te verteta
nuk te le sa te jete jeta

Pu, puthem ti
pre, prekem ti
pa ty e lumtur nuk jam

(refreni)(2x)
Te du, te du, te dua vec per vete
pa mu, pa mu, pa mua ske ku vete

(All of my ladies in the club give it to me now now)
(all of my ladies in the club give it to me now now)
(all of my ladies in the club give it to me now now)
(give it to me now now, give it to me now now)
(you clap your hands up and put it up now)
(you got to tell me, put your hands up)
(put your hands up, im here)
(put your hands up, for Ciljeta)

(refreni)(2x)
Te du, te du, te dua vec per vete
pa mu, pa mu, pa mua ske ku vete


Ky tekst u dërgua nga besa
Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet