Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Serbiano - Ironi Kirurgu (Feat. Grazia)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31

Buza ku je ti?
U ktheva nga burgu
Mungo saranda
Pushime nga jugu
Komuna parisit
Letra te burgu
Ca po thu ti?
Ironi kirurgu
Ndoshta me urren
se ke probleme me veten
Kinge psikopate
Tkisha per veten
Im love you
Po ti duje veten
Gjendje depresioni
U kujdesa per veten
Nuk du pergjigje
Se esht pytje me tfutur
Pse je merzit
Pse spo dukesh e bukur

Kartogjena do tjepja
Nje tputhur
Buza seriozisht
Un per ty jam lutur
Mendime tnjejta
Parandjenja kolosale
Paranoj nga ndarja EMOCIONALE
Kjo nuk ishte humbje
Kjo ishte fatale
(Hmm) tendenca suicidale

396 dit mungesaa
Ku iku buza
Perla magjike
Doktrina buddiste (ca?)
Supersticioze (ca?)

Un do kem partnere
Ti do kesh partnera
Sdo gjesh dot panter
Kupton ti pantera?
Ndoshta jan me tbukur
Se jan miljonera
Un jam gango
Jhon dillingera
Kinge durrsake
Elegante
Buza perri
Modele sharmante
Grabita diamant
Skisha diamante
Ta rrembej zonjushen
Po tjet interesante
Oh ja ku jam su arratisa
(Hhh)44 sakrifica
Intriga injorova
Si begenisa
Arrest te banesa
Perdit kam surpriza
Buza gjuti thika
Ana bajoneta
Ma azgjesun mu
Po dhe ndjenjat e veta
2 destinacione
Nmes nuk ka biseda
Ja coj me intuit
Ndjenja tverteta
Aksenti muzika
Melakoliss
Kam abusu
pjes E fantazis
Ti mke merzit
Spo ti shaj ropt e shpis
Mgjujti avjona
Gjujtsi romanis
Im diferent
E shpreh kur mkap malli
Tkapi malli
Te dy per nje moment
Mendojm na mori malli
Buza bukur
Panik sot nga malli
Cllevio Masoni
Featuring: Grazia
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/04/2022


Cllevio Serbiano - Ironi Kirurgu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ironi Kirurgu".
3. Video është e këngës "Ironi Kirurgu", por nuk këndohet nga Cllevio Serbiano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0