Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Serbiano - Paridi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  51

Gjujtsa t’Dubait, Ça?
Ça di ti ëh?
Ça di ti per kakamat e Vlorës? Hëh
Gjujtsa t' Tepelenës, Hëh
Ça din ti o budall, hëhë?
Ça di ti për gangon n'kërkim, Ëëh?

[Verse]
Po t'kërkoj n’paranoja, buzza ku je ti?
A thu t'plotson me ndjenja ai tjetri?
Milionero mos t'kapi sikleti
Do ta rrëmbej një ditë e di edhe vetë ti
Ndoshta rastis koncerte nga jugu
Do ta dedikoj ironi kirurgu
44 sakrifica, buzza bukur
Pse u tregove bespreme me t'futur?
Arrest shpie, bunker full me buzza
Gangot e Shqipërise, Hëh DOMINUSA
Vizita supriza, çunat i kam gjujtsa
Probleme me Noizy-n, Hëh buzza
Çç… ça po thu ti¿ Paketoj tritola
Atentat te Vollga, Dalin n’motorra
T'gjuj nga Seria 7, gango Camorra
Pinjolli 06-ta, Sheiku, Bora
Monica Bellucci, identiteti brunello
Charlize Theron, blondi Maranello
Xhoanen ta grabita, remember bello
Gango n'kerkim, bjondi jemi dhe fratello
Ana ka tattoo, po se dhe ajo m'çuditi
Helena e Trojës, t'rrëmbeu Paridi
Të sugjeroj filmin “Cllevio Akili”
Ju jeni besprema si Paridi
Ça di ti per mu¿ Apo kinget e shtrenjta?
Normal m'pëlqen vetja, flirton dhe arkitektja
Çorapet i ka t’bukra, komplimenta
Diku ke talent'Diku ke argumenta¿
Shpesh irritohem dhe pse jam tip toleranti
Te unë ke pasuri, por je cop' injoranti
Absolutisht s’tkam inat, çështje fati
Artikulim, ironi, prap un psikopati
Sheike sensuale, shije Merlot-i
Buza n'bunker, jo te Marriot-i
Një lule do e rris, ça arome do ti?
Buzza ku ike¿ E di t'pikon loti…
Krevati pak i vogël po treshe flem me buzza
Ti e din se jam i dhunshëm edhe Ana buzza
Silva pasioni, Durrës buzza
Komuna Parisit, Hëh, miss you buzza
Personalitet perla, Megi Pojani
Bugatti Instagramit, love you Ina Pojani
Dy gjujtse nga Londra si motrat Pojani
Gangon e dun edhe gjujtset Pojani
M’ka marr’ malli, Genta Montenegros
Nicole-i Moldavisë, Katalea e Cllevios
Guvernatori Gent Sejko
Dalila, psikiatre muzikën e techno-s
Intuitiv, Michel de Nostradamus
Doberman rus, baroni canimangus
Sigurin’ prioritet, pedagogu masakrus'
A do rrish mirë, se do vi tani t'kpus
174 or’ gjykata Harlem-it
Halloween n'Orlando, afër Miamit
Kam jetu n'Burs, lagje Brukselit
Bronze Brooklyn gango, gjujtsi kartelit
Nicole-i din sekrete bashkëpuntore n’rradhina
Po ecte n’makine, pilote Assassina
Ça s'beson ti¿ Anxhela balerina?
Kam provu "Blue Magic", Vietnam, heroina
Rebeli, Klepto, Don Phenom rrespekte
Gjujtsi Gostivarit, Valentino pa komente
Buzëqeshje cinike me kingen sekrete
Banuse në Tiranë, farmaciste inteligjente
Diamante klasike, Dolce Dua Lipa
Posedoj sekrete po kurrë nuk ju shita
A thu t’hipnotizova apo t’mërzita?
Kur t'marri malli, dëgjo muziken Kidda…Hëh


Ky tekst u dërgua nga AbabCllevio Masoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/06/2022
Teksti: Cllevio Masoni
Produksioni: Stine
Orkestrimi: Stine Records & Keid Beats
Video Produksioni: PexelsCllevio Serbiano - Paridi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paridi".
3. Video është e këngës "Paridi", por nuk këndohet nga Cllevio Serbiano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 1