Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Serbiano - 44 Demona (Feat. Grazia)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

Hh, ca mu ftoh buza
Perjete me ty une buza
Hh, po ti mos u merzit
Pashe n'enderr
Vdiq buza
Dhimbje nightmare
Tmerr pa ty une buza
Arsyen ma bllokun
Ndenjat me flete akuza
Nxirrja lot i pa vetedijshem
Love you buza
Po flinte oret e fundit
Si t'ishte dite normale
Kinge n'arkivol
Goditje fatale
Buza largpamese
Kishte shkrujt amanete
Ta vishnin me t'bardha
Vajze e vetme
Kishte kerku me lutje personale ta kujtoja
Trendafila t'dashurise te varri t'ja coja
E putha n'buze, mu ftoh buza
Unazen ja preka perjete me ty une buza
Ndoshta rastisim po ti mos u merzit
I sigurt si vdekja te ty do vi nje dite

GRAZIA

Besoj sdo kesh pengesa edhe nga Satani
Un po shkoj n'parajse ty direkt t'mori malli

CLLEVIO

Do vi ti shpjegoj te vila jote fundit
Gjendje depresioni
Gango Brooklyn
Taksirata pa fund
Taksirata edhe gjumi
Mungon aroma buzes Chanel parfumi
Po shkruj me sy mbyllur tek ditari kuq
Mkujtohet buza bukur natyrale pa buzkuq
Ty t'dilnin lot nga syte
Un me pamje psikopati
Perla pse ike
Du vras veten nga inati
Analizoj shkakun pasojat e ndarjes
Akumuloj mendime negative t'hakmarrjes
Bindem cdo nate se kur t'fle do vi dhe vdekja
Tortura mendore po jetoj shume t'padrejta
Veten pyta, h hh ktheva pergjigje
Miss you buza 18 muaj apo vite
Gango ironik kerkoj ndjese po t'merzita
Ca po thu ti Belluci Monica

GRAZIA

U luta u luta te dy jemi lutur
Dashuria jone t'vdiste si roman i bukur

CLLEVIO

Abstrakt paranoja
Halucinacione
4 Xanaxa vizione iluzione
Ty sta kap imagjinata
Pasojat e ndarjes
Azgjesove ndjenjat n'litarin e varjes
Artikuloj n'izolim fantazoj
Buza ku je ti
Kurre s'te abandonoj
Seriozisht jemi nda
Po jo nga intuita
Mendimet peng mi mori po une ja grabita
Humbem shikime prekje plot emocione
Unazen sekret
Sekrete kampione
Ndiz fik cigare
Narkotika nuk m'jep forca
Poema drama 44 overdoza
Pranoj disfaten perla magjike
Po du 1 pergjigje buza pse ike?
Probleme n'koke 44 demona
Ca? Panter from Amazona
Mamba super helmuese
Vampir kobra n'rrethana cilsuese
Xhelozia rrezik kujdes se t'ha koken
Donte t'me gjunte
Po un ja doja motren
Lluksin e donim edhe moden
Remember when you gone
Ma permbyse boten
Akoma ndjej kriza t'heroines
Si Da Vinci Mona Lises
Origjina Siberiane e ftohte si Gijotina
Cllevio Tibetian budist doktrrina
Arsyetoj si n'teater
Artist monologu
Brunon e kam puth
Pikonte loti te morgu
Maren se pashe dot
Kam tronditje konstante
M'tregoj Pedagogu dhe nena vet kur e qante
Dhimbje shpirterore ngjarje episode
Jam ndare nga njerzit e dashur
Kupton ti idiote

GRAZIA

Hh psikopati
U kthy nga burgu
Love you gango une per ty jam lutur
Shkun ta arrestonin
Ja vran shokun
06 n'pranga plagoset pedagogu
Privilegje buza kinge from New York-u
Kartela t'Amerikes hajduta Maroku

CLLEVIO

Ca po thu ti?
Miss you Brooklyn
Dergoj lule te varri gangos Brooklyn
Keni 1 vlla t'vogel
Gango si ty Brooklyn
Une kujdesem per ju
Fli i qete Brooklyn
Ajo mungoj 4 Marsi
Mara rrebeli m'arrestun 18 marsi
Jetnisi Rubensi po dgjojne diku nga Marsi
Pinjolli ditlindjen 06 6 Marsi
Aleksi ka humb vllain n'zemer mban pikturen
Dori rri merzit 3 vllezer t'kaluaren
Taksirata familjare rezidenca te varrezat
Burg burg burg
Prokurori te pretenca
Po ta ktheja kohen pas 4 deshira
Njerzit e mi ti kisha gjall
N'kohet me t'veshtira
Ty mos t'kisha njof
Buzen mos ta doja
Problemet me gjykaten ti rehabilitoja


Ky tekst u dërgua nga SpikeWilliamCllevio Masoni
Featuring: Grazia
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/08/2022


Cllevio Serbiano - 44 Demona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "44 Demona".
3. Video është e këngës "44 Demona", por nuk këndohet nga Cllevio Serbiano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0