Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Cricket & Numen - Me Fal (Remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

08/07/2019

2019-07-08T19:12:01+00:00

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Fatmir Muja
Më fal, të lutem më fal
Që nga vetja s'të ndaj
Ti e din se jam pa faj
Më fal, të lutem më fal
Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj

[REF.:]
Më fal, të lutem më fal
Që nga vetja s'të ndaj
Ti e din se jam pa faj
Më fal, të lutem më fal
Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj

Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj

Nëse fjalët s'kanë kuptim
Më e mirë është heshtja
Nëse loti është i rrem
Njësoj është dhe buzëqeshja (buzëqeshja)
Nëse fati asnjëherë
Nuk na ndan as na bashkon
Sot e përgjithmonë, ka dicka që nuk ndryshon
Sot e përgjithmonë, ka dicka që nuk ndryshon

[REF.:]
Më fal, të lutem më fal
Që nga vetja s'të ndaj
Ti e din se jam pa faj
Më fal, të lutem më fal
Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj


Ky tekst u dërgua nga Wmijo
Më Shumë Këngë Nga Cricket:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet