Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Muja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  88
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Fatmir Muja është një autor këngësh shumë i njohur. Thonë se "fjalët e tij, teksti i tij ta qet lotin e ta imponon buzëqeshjen, ta trazon shpirtin e ta ngacmon zemrën, ta prek plagën e ta rikujton dhembjen…" E kush është ky që na pikëllon e na gëzon, na pëlqejnë e i mësojmë edhe përmendsh fjalët e tij, që ua jep këngëtarëve për t’i shndërruar në këngë, që pastaj të jehojnë e të bëhen të dashura kudo që dëgjohen? Ai filloi të shkruante lirika muzikore ne moshen 15 vjeçare, por emri i tij gjendej...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Arianit Palaj

Alban Furtuna

Gent Myftaraj

Arsim Bunjaku

Adrian Hila

Florent Boshnjaku

Palokë Kurti

Gojart Ferati

Olti Curri

Hajg Zaharjan

Tags: Fatmir Muja


Komente mbi këtë artist