Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Crunkboys - Ok
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ok".
3. Video është e këngës "Ok", por nuk këndohet nga Crunkboys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Crunkboys - Ok  (Feat. Bigg V)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/04/2012

2012-04-17T15:15:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ok" kënduar nga Crunkboys.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kadri Guri - Ok

Kejt OK jemi ekipa
Kejt OK tu shetit jom
Kejt OK nese don me dit
Man ku jom tu chillit
Xixa xixa pom bojn syt
Se ton diten nuk shoh drit
Jo mos ma xingrro tele-telefonin se skom pare me harxhit
Mu kon mir be mir be mir edhe mu kon sakat
Shum-shum shtir jeta po kryhet story-ja shnosh rahat
Tu i dhon gas edhe pse kerri o me naft
Lem rahat
Qu-qu-qu-qu dil perjasht

REF.:
(Po nina mir nuk po di qysh mu shpreh
Menoj per neser nuk menoj per dje)2x
Ku do qe ti je krejt OK OK OK
Ma mir ktu ose atje krejt OK OK OK
Edhe pse ti nuk um sheh kejt OK OK OK OK OK OK krejt OK OK OK-2x

Qe tu nejt me ni bi**h
Pom nxen pom bjen t fikt shit
E kom lon shporetin dhez atmosfera u bo lit
Se kom gripin po jom sick
Per cdo dit hustle si shit
Qetu n qajtore me miqt
Tu e qu edhe ni hit
Vaj vaj vaj tripi o shum nice
Prit veq pak prit t boj High me ni qaj
Ta boj like edhe nese nuk em pelqen
Kisha pas nevoj per ty po jojo ti spo vyshe sen

REF.:
(Po nina mir nuk po di qysh mu shpreh
Menoj per neser nuk menoj per dje)2x
Ku do qe ti je krejt OK OK OK
Ma mir ktu ose atje krejt OK OK OK
Edhe pse ti nuk um sheh kejt OK OK OK OK OK OK krejt OK OK OK-2x
(ku do qe ti je kejt ok ok ok ma mir ktu ose atje kejt ok ok ok edhe pse ti nuk um sheh kejt ok ok ok ok ok ok kejt ok ok ok)

Xhenty - Ok

Verse 1 :
Taman, besom se mke cmen
Sjam donzhuan po ti donzhuan po mbon
Tdu si maniak, besom tkam fat
Ske krahasim sdi a po mkupton sakt

Se un jam njeri më me fat ne ket bot
Dit e nat per ty i lutem tmadhit Zot
Se tdu tamam fiks ashtu sic osht dashnia
Ma jep fjalen dhe lem tvi te shpia

Verse 2:
Okej nese so problem
Dije se pa ty nuk po mzen veni ven
Jan tu u cmen
kur e din qe ne sna bjen nmen se sa lehin

Nfakt sdu me dit se ca thojn per ty
Jam mush me dashni dhe smunem me turry
Krejt tvin mas e cmene mahallen
Trupin e nxeht dhe pa tprek e ndjej avllin

Mali G - Ok

yeaa
hhhaaaha
mali g ...diablo mpm
noizyyyyy

were on top of the rest we fuck all the best OK
We're the crazy brotherhood
We share the last morsel of food
Love for all my shqipes straight from the hood
OK

Zgjohuni prej andrave se ky asht realiteti
Nuk pys asnjonin se jom vet I vërteti
Çohen krejt n’kom se te dera hyni Mbreti
Kudo që t'jeni , c'fardo që t'keni
e kom nji zemër që po'm'del prej veni
Hap pas hapi tu ec rrugës me vete mendojna:
-“A jom tu u knaq me Çdo sen qe bojna”
Kurorën e art mbi koken lart
Se lun as topi ktu jena t'part
Gjith inatÇia , ua qi motrat q’tash
I rash m’rreth botes e si na nuk pash

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Crunkboys:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë