TEKSTESHQIP

Culimusik
M'ka Than Baba
Lyrics
(Feat. Yll Demaj & Koki Surle)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "M'ka Than Baba" kënduar nga Culimusik.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 21 Korrik 2021, Culimusik publikon videoklipin "M'ka Than Baba", në bashkëpunim me Yll Demaj & Koki Surle. Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Culimusik.