Më mbaj mend (për 1 muaj)

Culimusik

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Culimusik është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Korrik 2018, Culimusik publikon videoklipin "Do Ta Kallim", në bashkëpunim me Sanimete Krasniqin. Më datë 29 Korrik 2018, Culimusik & Bardhyl Ameti publikojnë videoklipin "Kalle Jena Gzu". Më datë 28 Dhjetor 2018, Culimusik & Valon Azizi publikojnë videoklipin "Luj Luj". Më datë 14 Prill 2019, Culimusik publikon videoklipin "Ma E Mira", në bashkëpunim me Enom & Nexhat Osmanin. Më datë 27 Qershor 2019, Culimusik publikon vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gjergj Tunaj

Naim Smakolli (Nimi)

Egzon Bajra

Flakron Voca

Omar

Misol Fasa

Arsen Mani

Lindi Baksi

Muhamet Bajrami (Meti)

Amir Rexhepi

Tags: Culimusik, Culi, Culi Musik


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet