A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Cyanide - Jo Jo  (Feat. Brezi Ri)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Featuring

Brezi Ri

Song from the album:

"Muhabet Burrash"


JO JO NUK TE DUA TASH TI IK NGA UNE ZEMRA IME EPLAGOS TASH DO TE IKA LARG EME LARGE NGA KTU SE STE DUA E BIL BIL AS ME TA ME SU TASH SHKO GJEJ NJ TJETE E MOS QAJ KUR ME SHE

JOJO MOS MENDO SE KOM ME TU KTHY ZSE TE DUA OOOO JOJO MOS MENDO EDHE 1000 MU LUT NUK TE KTHENA KURR 2000 ME VAJTU MOS ME NDO KKURR SE NUK TE DU JO JOJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO NUK TE DU


Lyrics submited by Ina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019