Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cyanide - Vendin E Par (Feat. Brezi Ri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Cyanide
........................................................
..... sonte senet kan ndryshu
Brezi Ri osht ne qytet e se kom njet kerkund me shku
Ndersa te shpis jom tum lyp ne mahall a ne kojshi
Une sonte jom me dosta tu ngre bari e tu pi
Kshtu qe zonja dhe zotri ...................
Adhurus i du me shpirt se kurr nuk i kom lon posht
Kshtu qe dije kush o ktu ti dil ka fundi deres
Ka mu kon repi mahall mem prit perpara deres
Ski nevoj mu bo nervoz kur plumi gojen ta msheli
E kom qelsin e qytetit meniher te msheli
Meniher bohen shum sene .............
Qe mke pa televizor e sonte zdon mem pa cullak
Pom don ti mu pak e deshira te plotcohet
Gjdo dit bona ma plak e numri femrave shtohet
Nkit sen du me thon veq ni sen osht i shkret
Qe ndoshta veq ndoshta ka me met kujtim perjet
........................................................

Ky tekst u dërgua nga  GazmendFeaturing: Brezi Ri
Publikimi: 01/12/2007


Cyanide - Vendin E Par
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendin E Par".
3. Video është e këngës "Vendin E Par", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cyanide:


Komente 0