A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Cyanide - Idream Of Kosova  (Feat. N.A.G)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/06/2014

2014-06-05T17:41:40

Featuring

N.A.G


[Ref] 4x:
I dream going back to Kosova

Cyanide :
Ni bilet ni drejtimeshe e shti ne xhep
ja boj tungat Amerikes ma bon a shihum apet
i thom jetes nuk i dihet veq e di ni sen t'sigurt
du me qu jeten n'Kosov se jeta osht e shkurt

Du mi pa fmit edhe niher sinqerisht tu argetu
sikur zogjt me plot deshir ne mahall me ateru
me thith pluhnin e Kosoves mu ne ftyr kur ta fryn era
mi qel do birra te Pejes me dosta mi pi te dera

Me bo muhabet ton naten sen tema palidhje raste
du mu kon me njerzt e mi mos me mungu n'asni darsem
mi ni nipat tu bo zhurum e gjyshen kur tju bisket
se ni Zot e din kur muj me ni zanin e saj apet

Me ni dyshek te nxeht kur tvjen dakiki me dek
s'du mi mshel syt ne gurbet sdu me dasht edhe ni jet
du mi thon vetes shyqyr zemren per ju qe e derdha
du mi thon vetes shyqyr zotit qe u ktheva se

[Ref] 4x:
I dream going back to Kosova

Cyanide Background: Cyanide... NGA beats. B52... Alboholics 2x.. Kjo kong i ka nja 7 vjet, po e di që ju kona..enjoy motherfucker..


Lyrics submited by Albion Kryeziu
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019