A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

D.L.G Records - Jam Pendu  (Feat. Lyric Master)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/08/2010

2010-08-18T15:10:31

Featuring

Lyric Master


Ref....

Jam penduar e di Që ështe vonë
Zemra po Qanë e syt po Lotojne
Mundona me ndryshuu
Kërkon mos me lenduu
Nuk du tjetër weq Jetën me Vazhduu 2X

Je më mirë mos u miRR me Sene T'Kotaa
Gjithëçka që të kshyrsh s'munet mu bo e Jotja
Mundohu edhe MsoOu qaTa qa ta kish me MajT
Që peshën e Vajti n'Krahë mos me bajT
Ç'do Rren oH n'JeT e ki n'Men weq Mërzin
A thu Zoti n'Ka Harru që s'po e maJ Përgjigjsin
A thu Prap po Vazhdoj Jetës tu i PRiJJ
Ç'ka bohët me mue Jo s'iom ka e DiJ
Ka1herë shpresoj që Nëse Përmirsohet
Shtohet 1 Pyetje : Deri kur KështuT Jetohet?
Po mundohu Gjithëçka që ti e ke Kalu
Po t'mundon jeta që vonë iom deshpëru

Ref....

Jam penduar e di Që ështe vonë
Zemra po Qanë e syt po Lotojnë
Mundona me ndryshuu
Kërkon mos me lenduu
Nuk du tjetër weq Jetën me Vazhduu 2X

Nuk ka RRespekt TOn Jetën i shkelT
Si mu kan As i Gjallë po as i VdekT
Për her jam VeT N'Migrofon dhe Qështu duheT
S'po di Ç'ka me Shkru Ç'farë Rimash mi Thurr

Mos e gjuj gurin e Me MShef DOrën
Qohu prej Gjumit edhe KShyre Orën
Ka ardhë koha qe ti me Ndryshu
Duhesh me MEnuu për të ArdHmën me Jetuu

Ref....

Jam penduar e di Që ështe vonë
Zemra po Qanë e syt po Lotojnë
Mundona me ndryshuu
Kërkon mos me lenduu
Nuk du tjetër weq Jetën me Vazhduu 2X


Lyrics submited by Mirsije Shahini   gentaa   blerontinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019