Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.o.G. - Murdera

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Murdera".
3. Video është e këngës "Murdera", por nuk këndohet nga D.o.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.o.G. - Murdera  (Feat. K-Lay & Dj Blunt)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"The Album Nr.1"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dj Blunt

Featuring

K-Lay

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00YeeeaH !! .... I TRENT ... Worup NiggA ... this nigga's Dono'woru...fuck this nigga....MOTHERFUCKER''Pussy's.....

K - Lay
Yooo e kom ni "PISTOLET" e ko emrin 38-et/
ti ka mledh bet po thot ko met lon pa jet ... /
per mu do mu zatet gjdo ven gjdo saher ../
pidhi nanes srin urt se pot boj sakat ../
un jom aj JUSUFi e ka ni doroku ........./
jom aj pidhi nones qe ta kum dhi sokakun/
spom beson hala shko vete kristevoven/
un rri me pidhat nanes qe ta sillin krejt "KOSOVEN/
po vij nga "FERIZAJI" ti gjuj plumat direk/
n'desh n'BIN n'desh flow krejt i kom perfekt/
vi e tla dekt tash *****ki me ik si pidh/
kur tum sheh tu ngre koms kush jom ti e din/
ska nevoj me permen "ADEM" si "JASHARI/
kush synin sun ma trem......./
se ment e tua si me kon barbike/
ti vetin e fike tu dhi prej frike /

D.o.G

Man un jom good mos u tut se t'kërset 5 her ma zi pidh mos u nguc/
rrih mos u ngut shuj qaty trus se vi para derës shpis me shokun JUSUF/
un sjom i shpis mu mgjen n'sokak/
t'dal para ftyres n'shpin *****/
mu synin sma trem kush fol keq per mu rejn/
ja nin erën njerit t'prisht shent e mi t'shtrejn/
ti e ki ni grup une "GJUNGLLEN" me veti/
ma nin zonin qysh qysh jo veq pi ni shteti/
jom njeri normal s'më rritet mendja prej repit t'qi nonen grusht n'tok mu sum vyn hekri/
respektin qe e kom osht se jom real /
zoni n'mikrofon kur ma nin zemren ta dridh/
"PARAMENO TASH MU QU PESH ME T'DAL PARA FTYRES T'HA N'DHAM TI QMONTOJ KREJT GJYMTYREN"


Ky tekst u dërgua nga  YeeTooN
Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet