Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.o.G. - On & On

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "On & On".
3. Video është e këngës "On & On", por nuk këndohet nga D.o.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.o.G. - On & On  (Feat. Mr. Pm)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mr. Pm

06/08/2011

2011-08-06T19:49:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "On & On" kënduar nga D.o.G..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga D.o.G. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nicole Scherzinger. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

[CHORUS]
everybody on the floor
let's do this
i got something
that's gonna make you movin' (you)
everybody get up - let's dance
all night
on and on and on

[VERS 1]
it's ten o'clock
i call my girls
it's tme to get goin' goin'
it's ten o'clock
we hit the spot
it's time to get jumpin' jumpin'
we step inside
it's fillen' right 'cause i'm in go through
just try to find the one to close to
just for the night
that's how we do

[CHORUS]

[VERS 2]
it's twelve o'clock
the party's hot
i wanna do somethin' somethin'
at one o'clock
don't wanna go
the beat is stil rockin' rockin'
i look at you
and i know you feelin' it to
movin' like there's nothing to lose
tonight 's the night
we're gonna move

[CHORUS]

[HOOK 2x]
we got the dj pumpin'
the bases stumpin'
the beat keeps playin' on
we got the party poppin'
2 step droppin'
we gotta bring it on

[RAP]

[CHORUS]Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet