Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Gjithmone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  11

E mashtron veten
Kur del me tjetren
Se prap me don mua
Edhe pse sma thua
Inati sta morra
Dhe keq per ty nuk fola se do tme kthehesh tani

Gjithmon mke pelqy dhe smundem pa ty
Buzt e tua prush si ka askush
Mi fal ata sy
Se n'zemer mke hy
Me nuk shkon me tjeren
Ja me mu ja me tjetren

Dikur u deshtem
Ti ike u tretu
Por jam e bindur
Si un nuk gjete
Ku do qe shkove
Te kam mungu
Se smundesh ti pa mu

Gjithmon mke pelqy dhe smundem pa ty
Buzt e tua prush si ka askush
Mi fal ata sy
Se n'zemer mke hy
Me nuk shkon me tjeren
Ja me mu ja me tjetren


Ky tekst u dërgua nga Era


Nuk kemi video për këtë këngë.
Dafina Dauti - Gjithmone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithmone".
3. Video është e këngës "Gjithmone", por nuk këndohet nga Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Dauti:


Komente 1