Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Shko Te Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9

te desha teper ,si askend tjeter.
por syt e mi sot,i mbyshe me vaj.
s'paske ndryshuar,siq kam menduar.
ne buzet,tua vjen era e saj.

(ref)

shko te ajo.mos u kthe tek une.
ndoshta atje,te pelqen me shum.
shko te ajo,se tash e di.
kush paske qen dhe kush je tani.

fjalen te dua,me s'po ma thua.
por une me zor ty,nuk do te mbaj.
s'paske ndryshuar,siq kam menduar,
ne buzet tua,vjen era e saj.

(refx2)

shko te ajo.mos u kthe tek une.
ndoshta atje,te pelqen me shum.
shko te ajo,se tash e di.
kush paske qen dhe kush je tani

s'paske ndryshuar,siq kam menduar
ne buzet tua,vjen era e saj.

la(28x)

(refx2)

shko te ajo.mos u kthe tek une.
ndoshta atje,te pelqen me shum.
shko te ajo,se tash e di.
kush paske qen dhe kush je tani

la(16x)


Ky tekst u dërgua nga DonaDafina Dauti
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/08/2006
Festivali: Çelësi Muzikor 1
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Dafina Dauti - Shko Te Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko Te Ajo".
3. Video është e këngës "Shko Te Ajo", por nuk këndohet nga Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Dauti:


Komente 0