Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala & Buqe Rama - India Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

uhaaaaa indiski ahh oh pritni breeeeeee

ne dy zemra ne dashni kam ra cilen ta marr se di
nja katunare nja qytetare ne zemer nderhyyy

hajde ti te katunarja tybe keq sta qet ndaq flija ne
dash perpeq o qka tlypsh te qessss brehhhhhh

hajde ti te qytetarja se jam si sheqer nuk jom si
kjo katunarja lopt nuk di mi mjel oooooo hajde moj rrush i zi


Ky tekst u dërgua nga qendrim musa

Daim Lala & Buqe Rama - India
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "India".
3. Video është e këngës "India", por nuk këndohet nga Daim Lala & Buqe Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0