A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Daim Lala & Machiato Band - Po Thotë Vllau Jonë


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/11/2017

2017-11-30T18:53:57

See Also

Machiato Band

Song from the album:

"Ta Fala"


e kam zemren me sevda
krejt i boj dashni me rrah
krejt i boj dashni me rrah
por si ti per mu nuk ka
krejt i boj dashni me rrah
por si ti per mu nuk ka

po thot vllau jon oh jam i pasur
oh nuk martona pa ba darsem
oh pa baa darsem me jarana
oh se i ri ma nuk bana

po thot vllau jon oh jam i pasur
oh nuk martona pa ba darsem
oh pa baa darsem me jarana
oh se i ri ma nuk bana


dit e nat tkam pa anderr
ti si nuse un si dhanderr
lumi un qe erdh kjo dit
met pas nuse ty oh shpirt
lumi un qe erdh kjo dit
met pas nuse ty oh shpirt

po thot vllau jon oh jam i pasur
oh nuk martona pa ba darsem
oh pa baa darsem me jarana
oh se i ri ma nuk bana


Lyrics submited by FejzaRe-Cards (1)

U krijua nga Isuf hasani 2018-07-03 12:35:36
po thot vllau jon oh jam i pasur
oh nuk martona pa ba darsem
oh pa baa darsem me jarana
oh se i ri ma nuk bana

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019