Më mbaj mend (për 1 muaj)

Darla - Ti S'me Ndal (Feat. Noizy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  236

DARLA:
Doja te t'kem pran dhe asgje tjeter
Te shoh si te veqant por pa mua s'je me
Trajtimin qe ke marr si te jesh mbreti
Por nje sekond ngadal jam me shum se qje ti
Dua qe ta dergoj pres te vij nata
Ekstra funn ne club eksi yt un jam
Nje zemer te kerkoj asnjeri s'me ndal
Hej hej hej hej hejj
Sonte do kercej dhe ne gjum nuk do t'flej
Eshte koha per te dal dhe ti nuk me ndal
Me fal por s'te ndjej veten time do e gjej
Tani jam shum lart baby it's summer time
Tani po shoh qart sa kohe kam humbur
Do ta kujtoj gjat kete nat te bukur
Dikush qe po me ndjek kthej koken kush te jet
Je ti qe po me thrret shihemi ne tjeter jete
Dua qe ta dergoj pres te vij nata
Ekstra funn ne club eksi yt un jam
Nje zemer te kerkoj asnjeri s'me ndal
Hej hej hej hej hejj
Sonte do kercej dhe ne gjum nuk do t'flej
Eshte koha per te dal dhe ti nuk me ndal
Me fal por s'te ndjej veten time do e gjej
Tani jam shum lart baby its summer time
NOIZY:
Hej qiko you driving me loco
Tu t'ndjek ty permas sikur po du nji foto
Po t'pelqen kjo vemendje
Shoqeve ju thu qe ky djali me qmendi
Une tnjoh ndryshe kur je pa shoqe
Nese kam gabu at'here thjesht tme tregoje
Ku qendon puna ku eshte problemi
Ti thjesht mu largove pa pik shpjegimi
Por un sjam ashtu leht nuk dorzona
Nese kam gabu at'here un t pergjerona
Jam tip hallakat bej rremuj dhe bela,
Jam shum energjik dhe kufi per mu ska,
Kam shoqnin e cmendur zhurm edhe muzik
Makinat e fundit .. bejm gara perdit
Jetojm jeten e shpejt sepse koha nuk pret
Ty tkam mbretresh edhe vet jom mbret
DARLA:
Sonte do kercej dhe ne gjum nuk do t'flej
Esht koha per te dal dhe ti nuk me ndal
Me fal por s'te ndjej veten time do e gjej
Tani jam shum lart baby it's summer time
Its its summer time its summer time

Ky tekst u dërgua nga Dona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/09/2013


Më Shumë Këngë Nga Darla:


Komente 22


Darla - Ti S'me Ndal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti S'me Ndal".
3. Video është e këngës "Ti S'me Ndal", por nuk këndohet nga Darla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.