Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dava Gjergji & Vellezerit Lleshi - Pyet Kojshin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Vellezerit Lleshi

25/07/2016

2016-07-25T09:09:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pyet Kojshin" kënduar nga Dava Gjergji & Vellezerit Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dava Gjergji & Vellezerit Lleshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dava Gjergji:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet